20 comments

  • Natalia

    December 11, 2018 at 10:35 am

    Bună ziua la 154 și 83 de kg 35 de anii este recomandata operația de micșorare de stomac sau alta varianta va mulțumesc

    Reply

    • admin

      January 7, 2019 at 9:57 am

      Buna ziua,

      Da, este recomandata interventia de micsorare a stomacului la aceasta greutate. Nu ezitati a ne contacta la 0799112578 pentru alte detalii si programarea la consultatie.
      Cu stima,

      Dr. Mihai Ionescu

      Reply

  • Paula

    November 5, 2018 at 4:57 pm

    Buna seara. Se poate efectua operația pentru un pacient de aproximativ 250 de kilograme? Are 40 de ani și 172 înăltime. Va multumesc.

    Reply

    • admin

      January 7, 2019 at 9:57 am

      Buna ziua,

      Raspunsul este da. Pregatirea temeinica inaintea operatiei este insa esentiala. Va rog a ma contacta la 0751109213 pentru detalii.
      Cu stima,

      Dr. Mihai Ionescu

      Reply

  • Carmen

    September 10, 2018 at 11:42 pm

    Buna ziua.M-ar interesa si pe mine pretul integral al unei interventii cu balon gastric.
    Mulțumesc

    Reply

    • admin

      September 25, 2018 at 10:49 am

      Buna ziua,

      Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la 0799 112 578. Va multumim.

      Reply

  • Anca

    March 16, 2018 at 8:48 am

    Buna!Am 1.56 și 76 kg la 33 ani.imi puteți spune care dintre inel gastric și balon gastric e ok pt mine?

    Reply

    • admin

      September 25, 2018 at 10:50 am

      Buna ziua,

      Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la 0799 112 578. Va multumim.

      Reply

  • Razvan

    March 10, 2018 at 5:33 am

    Bună ziua! As dori o soluție din partea dumneavoastră pentru următoarea situatie: am 39 ani,183 cm înălțime și am reușit sa slăbesc prin dieta hipocalorica și sport de la 123 kg pana la 89 kg în apx. 3 ani. Problema cea mai mare este menținerea la aceasta greutate,deoarece cred ca stomacul a rămas la dimensiunea de când aveam 123 kg, iar senzația de foame este greu de oprit. După acești ani de lupta cu kilogramele, am înțeles că orice aport caloric în plus, peste normal,implica IMEDIAT creșterea în greutate.Care ar fi soluția dumneavoastră pentru a-mi facilita menținerea greutății,dar fără intervenție chirurgicala? O zi frumoasă!

    Reply

    • admin

      September 25, 2018 at 10:50 am

      Buna ziua,

      Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la 0799 112 578. Va multumim.

      Reply

  • Simona Marin

    February 21, 2018 at 8:17 am

    Buna ziua.M-ar interesa si pe mine pretul integral al acestei interventii.
    Astept un raspuns.
    Va multumesc

    Reply

  • Paraschiva Mariana

    February 12, 2018 at 8:40 pm

    Buna seara!! Va rog din suflet cat costa operatia de micsorare a stomacului??Eu am 120 kg..cu diabet tip2 steatoza hepatica. dureri mari de coloana. si ziua dorm mult..Fiind singura nu stiu daca am apnee sau nu..O stare generala proasta…am si o depresie datorita obezitatii pt ca nu pot iesii afara sa fac miscare pt ca ma doare coloana rau..Mentionez ca nu am o pensie mare..doar 520 si e ]e caz de boala..Sant singura si nu stiu cum sa fac sa pot face operatia care mi-ar salva viata..Va rog. ajutati ma!! Cu aceasta pensie pot face credit?? Va multumesc!!

    Reply

  • Ramona

    January 17, 2018 at 10:24 pm

    Buna seara am 105 kg am incercat tot felul de diete si nu reuseusesc sa zlabesc de hici un fel si as dori sami fac o micsorare de stomac ce trb sa fac

    Reply

    • admin

      February 26, 2018 at 7:06 am

      Trebuie sa va programati la o consultatie la tel. 0799112578.

      Reply

    • admin

      September 25, 2018 at 10:50 am

      Buna ziua,

      Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la 0799 112 578. Va multumim.

      Reply

  • Cosmina Munteanu

    October 31, 2017 at 9:27 pm

    Buna seara,

    Am 1.63cm si 76kg la 36 ani. Imi puteti spune daca montarea unui balon gastric este OK pt mine? Doresc sa ajung la 60 kg.

    Multumesc,
    Cosmina Munteanu

    Reply

    • admin

      February 26, 2018 at 7:07 am

      Pentru a da jos 16 kg, balonul intragastric este ideal. Echipa noastra va poate ajuta in acest sens. Nu ezitati a va programa la o consultatie la 0799112578, specificand va doriti un balon intragastric.

      Reply

    • admin

      September 25, 2018 at 10:50 am

      Buna ziua,

      Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la 0799 112 578. Va multumim.

      Reply